مجموعه سایه گستر قم که امروزه با نام فروشگاه سایه گستر پویش قم شناخته می‌شود، یکی از معروف‌ترین پرده فروشی‌ها در قم می‌باشد. این مجموعه بیش از 40 سال است که در زمینه تولید و عرضه انواع پرده مدرن فعالیت دارد. سایه گستر قم در ابتدا یک مغازه کوچک پرده فروشی در یکی از کوچه‌های قدیمی قم بود که علاوه بر فروش پرده‌های کرکره و عمودی پارچه‌ای، تعمیرات آن‌ها را نیز انجام می‌داد.

با گذشت زمان این مغازه پرده فروشی در قم، به یک مکان بزرگتری منتقل شد و سفارشات بیشتری را از همشهری‌های قمی دریافت کرد. با تغییر و تحولاتی که در صنعت تولید پرده‌های مدرن اتفاق افتاد، محصولات این فروشگاه نیز تغییر کرد. تا این که مدیران این کسب و کار تصمیم به گسترش فعالیت‌های خود در استان قم گرفتند.

مدیران این مجموعه با به کار گرفتن تجارب سال‌ها فعالیت خود و همچنین به کارگیری تجهیزات مدرن، امروزه تنها تولید کننده مکانیزه پرده‌های مدرن در استان قم است. همچنین با فراهم کردن امکان ارسال محصولات، انواع پرده را به سرتاسر کشور ارسال می‌کند. در واقع می‌توانیم بگوییم مجموعه سایه گستر قم، امروزه یکی از بزرگترین تولید کننده‌های پرده در سرتاسر کشور است. این مجموعه بزرگ این پتانسیل را در مجموعه خود ایجاد کرده که برای سلیقه‌های مختلف محصولات خود را عرضه کند.

بنابراین شما از هر نقطه‌ای از کشور عزیزمان می‌توانید با ارتباط با کارشناسان فروش سایه گستر پویش، بهترین پرده را برای منزل یا محل کارتان سفارش دهید. پرسنل متعهد این مجموعه در سریع‌ترین زمان پس از ثبت سفارش‌تان، با کیفیت‌ترین محصولات خود را برای شما ارسال می‌کنند. اگر ساکن قم هستید می‌توانید به صورت حضوری به فروشگاه سایه گستر قم مراجعه کنید. با مراجعه حضوری هم از مشاوره حضوری کارشناسان ما استفاده می‌کنید و هم تنوع محصولات را از نزدیک مشاهده می‌کنید. اما اگر ساکن قم نیستید، اصلا نگران نباشید! با ارسال پیام در شبکه‌های اجتماعی مختلف یا تماس تلفنی می‌توانید از خدمات مشاوره‌ای انتخاب پرده مدرن این مجموعه استفاده کنید. در انتهای این صفحه می‌توانید با شماره تلفن‌های فروشگاه سایه گستر قم تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط مستقیم با مدیریت این مجموعه جناب آقای جواد حکیمی می‌توانید با شماره همراه 09125514909 تماس بگیرید.