پرده زبرا, مجله سایه گستر پویش

نصب پرده زبرا در کمتر از 5 دقیقه + فیلم

نصب پرده زبرا قم

پرده زبرا یکی از پرطرفدارترین و البته پرتنوع‌ترین انواع پرده مدرن می‌باشد. ساختار و قطعات این پرده به گونه‌ای طراحی و تولید شده که نصب پرده زبرا را ساده‌تر کرده است. در این مقاله از سایت سایه گستر پویش قم، می‌خواهیم در مورد سریع‌ترین روش نصب این پرده با شما عزیزان صحبت کنیم. اگر می‌خواهید با روش نصب این پرده در کمتر از 5 دقیقه آشنا شوید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

آیا خودمان می‌توانیم پرده زبرا نصب کنیم؟

اگر تصمیم به خرید پرده زبرا یا تعویض آن دارید، احتمالا این سوال را می‌پرسید که آیا خودمان می‌توانیم پرده زبرا نصب کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که پرده زبرا به خاطر نوع طراحی و نیاز آن به تنها دو عدد بست دیواری یا سقفی، نصب ساده‌ای دارد. بنابراین خودتان با کمی دقت می‌توانید پرده زبرای منزل یا محل کارتان را در کمترین زمان ممکن نصب کنید.

در حالت کلی این نوع پرده مدرن را با توجه به فضایی که دارید، می‌توانید به صورت سقفی یا دیواری نصب کنید. تنها نکته‌ای که در نصب این پرده وجود دارد این است که روش اندازه گیری آن در حالت نصب سقفی و دیواری متفاوت می‌باشد. پیش از تولید پرده زبرا، کارشناسان فروش ما در مجموعه سایه گستر پویش اطلاعات لازم را برای نصب دیواری یا سقفی این محصول به شما خواهند گفت.

قاب پرده زبرا

بهترین روش نصب زبرا

پس از آن که پرده زبرای شما در مجموعه سایه گستر پویش قم تولید شود، کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت. حال اگر شما بخواهید پرده را خودتان نصب کنید، می‌بایست اعلام کنید تا سفارش‌تان برای شما ارسال شود. ارسال پرده زبرا در قم با استفاده از اتومبیل حمل پرده فروشگاه برای شما فرستاده می‌شود. اگر شهر دیگری باشید، سفارش شما با اطلاعات تماس‌تان به باربری سپرده می‌شود تا در اولین فرصت به دست شما رسانده شود.

نصب پرده زبرا قم

نصب پرده زبرا در کمتر از 5 دقیقه

وقتی پرده به دست‌تان رسید کافی است بست، رول پلاک، پیچ، دریل و نردبان مناسبی را آماده کنید. حالا نصب این پرده را می‌توانید به این صورت انجام دهید:

مرحله 1) ابتدا جای دقیق نصب پرده و اتصال بست‌ها به دیوار یا سقف را با یک مداد نرم مشخص کنید.

مرحله 2) با دریل جای نصب بست‌ها را سوراخ کرده و رول پلاک را درون آن قرار دهید.

مرحله 3) بست‌ها را نصب کرده و پیچ را از روی آن‌ها محکم کنید.

مرحله 4) در حالی که پرده در حال جمع شده قرار دارد، قاب آن را در دستان‌تان بگیرید. توجه کنید در این مرحله قسمت منحنی قاب پرده زبرا باید به سمت بیرون قرار بگیرد.

مرحله 5) قاب پرده زبرا را از زیر بگیرید و با کمی فشار جای آن را در داخل بست محکم کنید.

مرحله 6) چک کنید که قاب پرده به درستی در جای خود قرار گرفته است یا خیر.

مرحله 7) در نهایت با زنجیر پرده را یک بار به طور کامل پایین آورده و سپس جمع کنید تا از عملکرد قطعات داخل قاب آن مطمئن شوید.

بهترین نصاب پرده زبرا در قم

مجموعه سایه گستر پویش قم با حدود 50 سال سابقه در زمینه تولید و نصب پرده، حساسیت زیادی در انتخاب نصاب پرده زبرا دارد. افرادی که برای نصب انواع پرده مدرن در سایه گستر قم انتخاب می‌شوند، تجربه زیادی برای انجام این کار را دارند. نصاب‌های این مجموعه صفر تا صد اندازه گیری، حمل و نصب پرده را بر عهده دارند و تا به حال گزارش منفی از عملکردشان از مشتریان قدیمی و جدید به ما نرسیده است.

اگر فرصت کافی برای نصب پرده زبرا ندارید یا امکانات انجام آن را موجود ندارید، می‌توانید از کارشناسان ما درخواست اعزام نصاب را داشته باشید. نصاب‌های ما در اولین فرصت و با هماهنگی با شما در محل حاضر شده و در کمترین زمان ممکن پرده شما را نصب می‌کنند.

نصب پرده با بست دیواری و سقفی

جمع‌بندی

نصب پرده یکی از حساس‌ترین کارهایی است که باید با دقت کافی انجام شود. چرا که نصب انواع پرده نیاز به دریل کردن دیوار یا سقف دارد و عدم دقت باعث ایجاد سوراخ‌های زیاد در دیوار یا سقف خواهد شد. نصب پرده زبرا یکی از راحت‌ترین کارهایی است که می‌توانید با کمی دقت انجام دهید.

در این مقاله از سایه گستر پویش در مورد نصب زبرا و مراحل انجام آن صحبت کردیم. اگر در مورد نصب این پرده سوالی دارید، می‌توانید آن را در بخش نظرات این صفحع درج نمایید. همچنین اگر قصد اعزام نصاب پرده زبرا در قم را داشتید، کافی است با شماره 38800569-025 با کارشناسان فروش تماس بگیرید. در روزهای آینده ویدیوی نصب این پرده مدرن را برای شما عزیزان قرار می‌دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *